O meetupech

Projekt Machine Learning Meetups si klade za cíl vytvořit neutrální prostor pro pravidelné setkávání lidí se zájmem o
strojové učení a další příbuzná témata. Strukturou meetupů (z půli přednášky a z půli networking) umožňuje zájemcům inspirovat se, rozšiřovat si obzory, vyměňovat si nápady a v neposlední řadě i rozšiřovat a utužovat komunitu. Budeme nesmírně rádi, když se k nám připojíte!

Témata meetupů

Ačkoliv se setkání jmenují Machine Learning Meetups, nejedná se pouze o strojové učení. Rádi bychom během našich setkání obsáhli další příbuzná témata, a to i proto, že lze mezi jednotlivými obory snadno nalézt podobnosti a tudíž se jimi nechat inspirovat.

Mezi další témata, které meetupy pokrývají patří například i data mining, computer vision, information retrieval, datová žurnalistika, vizualizace dat, natural language processing atd.

Každý meetup má předem stanovené téma, na které se zaměří přednášky našich zajímavých hostů. Podívejte se na program Machine Learning Meetups. Nenašli jste hosta nebo téma, které by Vás zajímalo? Ozvěte se nám! Kontakt na Machine Learning Meetups.

Formát meetupů

Většina meetupů má následující strukturu. V případě, že bude do programu meetupu zařazena druhá přednáška, budou mít obě pravděpodobně vyhrazen kratší časový úsek.

  • Krátký úvod
  • Prezentace (cca 30-60 minut)
  • Diskuze (cca 10 minut)
  • Networking (libovolně)

Podpora

Paralelni Polis Pro existenci našeho meetupu je v současné době esenciální podpora Paralelní Polis.
upe-key-gold
avast-logo-cz

Mezi podporovatele patří také Upsilon Pi Epsilon honor society for computing disciplines Czech Alpha Chapter ve spolupráci s Nadačním fondem Avast